Jaunums! No 14.02.2023. MFD Doktorātā “Ziepniekklans” pieņemšanas uzsāks ķirurgs Artūrs Perekrests.

Publicēts: 07 02 2023

Pieņemšanas laiks: otrdienās no plkst. 8:00-13:00


Kādos gadījumos jāvēršas pie ķirurga:

  • Apdegumi un apsaldējumi
  • Vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimības.
  • Dažādi veidojumi.
  • Strutainas ķirurģiskas slimības: furunkuli, karbunkuli, flegmonas, abscesi, hidradenīts (limfmezglu, dziedzeru iekaisums), mastīts (krūts dziedzera iekaisums) u. c.
  • Brūces, trofiskas čūlas, izgulējumi.

Ārsta apmeklējumu apmaksā valsts (pacienta iemaksa 4.00 EUR, nepieciešams ārsta nosūtījums)


MFD Doktorāts "Ziepniekkalns"

Pieteikties aicinām zvanot  67676731 vai elektroniski rakstot

 ziepniekkalns AT mfd DOT lv

Valdeķu iela 65, Rīgā

 

 

 


 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.