Ehokardiogrāfija MFD Veselības punktā “Ulbrokas”

Publicēts: 20 02 2023

No 23.02.2023 pieņemšanu uzsāk ehokardiogrāfijas speciāliste Dr.Agnese Kralliša.

 

Ehokardiogrāfija ir sirds pārbaude, kuras laikā sirds attēli tiek veidoti ar ultraskaņas palīdzību.

 

Ehokardiogrāfijas izmeklējums ir nepieciešams tiem pacientiem, kuri saskaras ar neregulāru sirdsdarbības ritmu, paaugstinātu asinsspiedienu, kā arī simptomiem, kas liecina par iespējamām sirds saslimšanām, kā piemēram, sāpēm krūškurvī, elpas trūkumu. Tāpat arī visiem pacientiem kuriem tika veikta sirds operācija (plānveida novērošana).

 

Izmeklējot sirdi ar ultraskaņas palīdzību iespējams noteikt kambaru un priekškambaru izmērus, saraušanās spēju, sirds sieniņu biezumu, rētu vai trombu esamību (piemēram, pēc infarkta) un izvērtēt sirds vārstuļu stāvokli un funkciju.

 

Pieņemšanas laiks:

Ceturtdienās no 13:00 – 18:00

 

Pieejami valsts apmaksāti un maksas izmeklējumi. Valsts apmaksātiem izmeklējumiem nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums.

 

Maksas izmeklējums: 62 EUR

 

MFD Veselības punkts “Ulbrokas”

Ulbrokas iela 7, Rīga

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni 66155230


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.