MFD veselības centrā “Pārduagava” darbu uzsāk alergoloģe no Ukrainas Larisa Ostapenko.

Publicēts: 19 05 2023

Jaunums! MFD veselības centrā “Pārduagava” darbu uzsāk alergoloģe no Ukrainas Larisa Ostapenko.

Ārste no 1999.g. ir strādājusi terapijas nozarē, bet no 2005.g. ir aktīvi darbojusies arī alergoloģijas nozarē Kirovogradas slimnīcā un Kijivas medicīnas centrā “Наша родына”. Šodien ārste var lepoties ar savu lielo darba pieredzi: 26 gadi terapijā un 17 gadi alergoloģijā!

Pati ārste uzsver: "Jebkuram ārstam vissvarīgākā ir darba pieredze, tā palīdz augt pašam un ļauj klientiem uzticēt savu veselību!”

Mūsdienās dažādas alerģija nav retums, kas var būt pamanāma jau no bērnības. Alerģiju iemesls ir imūnsistēmas darbības traucējumi. Diemžēl, bet modernā medicīnā alerģijas nav iespējams izārstēt, taču ir visas iespējas tās konstatēt agrā stadijā un ierobežot vai novērst to sekas.

Pastāv ļoti plašas iespējas izmeklēt, atklāt un efektīvi ārstēt dažādas alerģiskas saslimšanas. Noskaidrojot alerģijas izraisītājus, alergologs izveido ārstēšanas plānu, lai no pacienta ikdienas izslēgtu traucējošos alerģiskos simptomus.

"Strādāju ar pieaugušajiem, veicu alerģisko slimību izmeklēšanu un arstēšanu. Konsultēju krievu un ukraiņu valodā.”Alergoloģe pieņems Vienības gatvē 109, Veselības centrā Pārdaugava, Rīgā


Pieteikties aicinām zvanot 67131316 vai elektroniski rakstot
 pardaugava AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.