MFD Veselības centrā Pārdaugava pacientus pieņem podologs!

Publicēts: 19 01 2024

Kāpēc labāk pēdu aprūpi uzticēt podologam, nevis pedikīra meistaram?

 

Klasiskais pedikīrs tiek veikts estētiskos nolūkos. Ārstniecisko pedikīru un pēdu aprūpi veic podologs – pēdu aprūpes speciālists ar medicīnisko izglītību.

 

Podologs, atšķirībā no pedikīra meistara, novērtē kāju nagu un pēdu ādas stāvokli un konstatē izmaiņas ādas un nagu struktūrā. Speciālista zināšanas ļauj laicīgi identificēt, pirkstu, kāju vai nagu deformāciju un veikt nepieciešamo pēdu ārstniecisko aprūpi, tāpēc ikvienam ir vērts kaut reizi pakonsultēties ar podologu.

 

Ārstniecisko pedikīru veic arī kā veselu kāju profilaktisku aprūpi. Tas ir piemērots visiem – vīriešiem, sievietēm (arī grūtniecēm) un bērniem.

 

Ārstniecisko pedikīru ieteicams veikt:

  • ādas sabiezējumu novēršanai;
  • ārstējot plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos;
  • ieaugušu nagu novēršanai;
  • nagu formas un krāsas izmaiņu gadījumos;
  • varžacu likvidēšanai;
  • kārpu un čūlu ārstēšanai;
  • ādas un nagu sēnītes ārstēšanai;
  • un citu problēmu novēršanai.

 

Uztici savas pēdas profesionāļiem!MFD Veselības centrs "Pārdaugava" 

Rīga, Vienības gatve 109 

 

Pieteikties aicinām zvanot  67131316 vai elektroniski rakstot 

 pardaugava AT mfd DOT lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.