Botulīna toksīna injekcijas Jūsu skaistumam MFD Veselības centrā "Pārdaugava"!

Publicēts: 01 09 2023

Kosmētisko skaistuma injekciju klāstā pirmo vietu pasaulē pārliecinoši ieņem botulīna toksīns, kas palīdz uz noteiktu laiku izlīdzināt grumbas, nogludināt sejas ādu.

Procedūru veic ar smalku mikroadatu, tāpēc sāpes ir ļoti niecīgas un pat jutīgiem pacientiem nekāda anestēzija nav nepieciešama.

 

Tā ir vienkārša un droša procedūra, ko miljoniem cilvēku visā pasaulē izmanto jau daudzus gadus, lai kaut uz laiku novērstu vizuāli redzamās novecošanas pazīmes sejā  – nogludinātu ādu, izlīdzinātu mīmikas grumbas un grumbiņas. 

Mīmikas grumbas visvairāk veidojas emociju un ieradumu ietekmē, kas izraisa palielinātu muskuļu darbību. Katram tas ir individuāli, bet parasti  grumbas veidojas zonā ap acīm (vārnu kājiņas), vertikāli starp acīm/ uzacīm (dusmu grumbas), horizontālas grumbas uz pieres ( izbrīna grumbas)  utt. Dinamiskās jeb kustīgās grumbas ir iespējams mazināt un pat novērst  ar botulīna toksīna  palīdzību.

  • Ārsts konkrētās zonās  – precīzi noteiktos punktos ar smalku adatu injicē mikroskopiskas botulīna devas. Procedūra ilgst aptuveni 20 – 30 minūtes.

  • Botulīna toksīns uz laiku samazina/ bloķē nervu impulsu pārvadi uz smalko sejas muskulatūru, kas nodrošina kontrakcijas jeb sejas vaibstu kustīgumu. Preparāts atslābina šos muskuļus, tie zaudē tonusu un vairs nespēj tik cieši sarauties. Tā ietekmē āda pakāpeniski izlīdzinās, grumbas zaudē savu dziļumu, āda konkrētajās zonās kļūst gluda.

  • Injekcijas neietekmē muskuļu vielmaiņu un apasiņošanu, pārējā sejas muskulatūra strādā kā parasti, tādēļ sejas izteiksme nemainās. Muskuļi un nervu šķiedras savu aktivitāti atgūst vidēji  pēc 6 mēnešiem.

Pēc procedūras

  • Pēc procedūras tūdaļ var doties savās gaitās.

  • Pirms procedūras ārsts informē arī par iespējamām blaknēm. Tās ir ļoti reti un pārejošas, tomēr pacientam ir jāzina visi riski.

  • Var gadīties, ka injekciju vietās veidojas sīki zilumi. Tie pāris dienu laikā izzūd, ejot sabiedrībā, tos var vienkārši noslēpt ar dekoratīvo kosmētiku.

  • Dažiem pacientiem mēdz būt galvassāpes, miegainība, nogurums, bet tas katram ir individuāli.

 

Pirmo efektu var  redzēt 2-5 dienas pēc procedūras,  pilnībā iegūtais efekts ir vērojams pēc 12-14 dienām.

 

Procedūru Veselības centrā Pārdaugava veic sertificēts dermatologs Jevgenija Čumakova.MFD Veselības centrs "Pārdaugava"

 

Rīga, Vienības gatve 109

 

 

Pieteikties aicinām zvanot 67131316 vai elektroniski rakstot  pardaugava AT mfd DOT lv
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.