Veselības punktā - Jugla pacientus pieņem augsti kvalificēts un sertificēts kardiologs Dr. Āris Čukurs!

Publicēts: 08 04 2024

Ar prieku paziņojam, ka mūsu komandai Veselības punktā - Jugla pievienojas augsti kvalificēts un sertificēts kardiologs Dr. Āris Čukurs!

 

Ko Jūs varat sagaidīt no konsultācijas ar kardiologu:

 • Personalizēta sirds aprūpe: Dr. Āris Čukurs piedāvā personalizētas konsultācijas, kas pielāgotas Jūsu individuālajām vajadzībām, sniedzot rūpīgus novērtējumus un ieteikumus optimālai sirds veselībai.
 • No kārtējām pārbaudēm līdz personalizētiem ārstēšanas plāniem, Dr. Čukurs izstrādās personalizētu ārstēšanas plānu, kas būs piemērots Jūsu unikālajām vajadzībām.
 • Regulāru apmeklējumu priekšrocības: Regulāras vizītes pie kardiologa var palīdzēt atklāt un samazināt sirds slimību riska faktorus, piemēram, augstu asinsspiedienu, holesterīna līmeni un diabētu. Regulāri uzraugot savu sirds veselību, Jūs varat samazināt nopietnu sirdsdarbības traucējumu risku un baudīt veselīgāku, ilgāku dzīvi.

 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama profilaktiska aprūpe vai vēlaties ārstēt kādu sirds slimību, Dr. Āris Čukurs jums palīdzēs.

 

Ir pieejamas gan maksas, gan valsts apmaksātas konsultācijas (pacientiem ar nosūtījumu)!

 

Negaidiet, līdz būs par vēlu – šodien nosakiet savu sirds veselību par prioritāti!

 

Kad ir nepieciešama kardiologa konsultācija?

 • nespēks un nogurums
 • pietūkušas pēdas
 • reiboņi
 • neizskaidrojamas sāpes dažādās vietās ķermenī
 • elpas trūkums
 • jūtami paātrināti sirdspuksti
 • trauksmes sajūta
 • pastiprināta svīšana

 

Kā arī jāņem vērā, ka sirds un asinsvadu slimības veicina stress, mazkustīgs dzīvesveids, nepareizs uzturs un kaitīgi ieradumi.

 

MFD Veselības punkts - Jugla

 

Rīga, Brīvības gatve 430

66164591


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.