MFD Iļģuciema poliklīnikā pacientus pieņem endokrinoloģe no Ukrainas Valeriia Bibik!

Publicēts: 11 04 2024

Iepazīstieties ar MFD Iļģuciema poliklīnikas endokrinoloģi Valeriiu Bibik! Valēriia nāk no Ukrainas, nesot sev līdzi lielu pieredzi un patiesu aizraušanos ar pacientu aprūpi.

 

Valeriia Bibik specializējas dažādu hormonālo traucējumu diagnostikā un ārstēšanā, sākot ar vairogdziedzera problēmām un beidzot ar diabētu un virsnieru dziedzeru traucējumiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs cīnāties ar neizskaidrojamiem simptomiem vai hronisku slimību, pateicoties Valeriias zināšanām, varat būt drošs, ka saņemsiet personalizētu aprūpi, kas pielāgota jūsu unikālajām vajadzībām.

 

Endokrinologiem ir izšķiroša nozīme ar hormoniem un vielmaiņu saistīto saslimšanu, piemēram, diabēta, vairogdziedzera darbības traucējumu un hormonu nelīdzsvarotības, ārstēšanā. Izmantojot Valeriias līdzjūtīgo pieeju un personalizēto aprūpi, Jūs varat sagaidīt:

 

  • Visaptverošu novērtējumu, lai izprastu Jūsu unikālās veselības vajadzības.
  • Pielāgotu ārstēšanas plānu, kas izstrādāts, lai optimizētu Jūsu hormonu līmeni un uzlabotu jūsu dzīves kvalitāti.
  • Norādījumus par dzīvesveida izmaiņām, kas atbalstīs Jūsu vispārējo labsajūtu.
  • Piekļuvi jaunākajiem sasniegumiem endokrīnās aprūpes un ārstēšanas jomā.

 

Kad būtu jāgriežas pie endokrinologa?

Ja Jums ir pastāvīgi simptomi, piemēram, nogurums, garastāvokļa maiņas vai neizskaidrojamas svara izmaiņas, iespējams, ir pienācis laiks konsultēties ar endokrinologu.

 

Neļaujiet hormonāliem traucējumiem kontrolēt Jūsu dzīvi! Ieplānojiet vizīti pie endokrinologa MFD Iļģuciema poliklīnikā jau šodien un speriet pirmo soli optimālas veselības un labsajūtas virzienā!


MFD Iļģuciema poliklīnika

Buļļu iela 7, Rīga

66102002

bullu7 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.