MFD Veselības centrā "Zolitūde" pacientus pieņem augsti kvalificēti ginekologi!

Publicēts: 15 04 2024

Regulāras vizītes pie ginekologa ir ļoti svarīgas Jūsu reproduktīvās veselības un vispārējās labklājības uzturēšanai.

 

  • Profilaktiskā aprūpe: Regulāras pārbaudes pie ginekologa var palīdzēt savlaicīgi atklāt iespējamās veselības problēmas, ļaujot savlaicīgi sākt ārstēšanu.
  • Personalizēta pieeja: MFD Veselības centra “Zolitūde” ginekologi nodrošina individuālu pieeju, kas pielāgota Jūsu unikālajām vajadzībām, bažām un slimības vēsturei. Katra apmeklējuma laikā par prioritāti piešķirsim Jūsu komfortu, privātumu un drošību.
  • Visaptveroši pakalpojumi: no kārtējām pārbaudēm un izmeklējumiem līdz kontracepcijas konsultācijām un menopauzes problēmu risināšanas, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai risinātu visas sieviešu veselības problēmas.
  • Neatkarīgi no tā, vai Jums ir jautājumi par reproduktīvo veselību, auglību, grūtniecību vai seksuālo labsajūtu, mūsu ginekologs sniegs Jums nepieciešamo informāciju, norādījumus un atbalstu.
  • Uzņemoties atbildību par savu reproduktīvo veselību, Jūs varat pieņemt apzinātus lēmumus par savu ķermeni un labsajūtu. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jūs ar zināšanām un resursiem, kas Jums nepieciešami, lai dzīvotu veselīgu, pilnvērtīgu dzīvi.

 

Negaidiet, līdz rodas simptomi vai problēmas, lai ieplānotu ginekologa apmeklējumu!

 

MFD Sieviešu veselības centru ginekologi uzsver: reizi gadā aiziet pie ginekologa, veikt analīzes un pārliecināties, ka ar viņas veselību viss ir kārtībā – tas ir sievietes pašcieņas jautājums!

 

 

MFD Veselības centrs - "Zolitūde"

Zolitūdes iela 34, Rīga

66102020

 zolitude AT mfd DOT lv

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.