Magnētiskās rezonanses iekārtas iegāde SIA "Dziedniecība"

Publicēts: 19 04 2024

 

 

Projekts Nr.4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/028

Magnētiskās rezonanses iekārtas iegāde SIA "Dziedniecība"

 

SIA “Dziedniecība” izstrādāja un 12.02.2024. noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 4.1.1.3.i. investīcijas "Atbalsts sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes infrastruktūras stiprināšanai, lai nodrošinātu visaptverošu ilgtspējīgu integrētu veselības pakalpojumu, mazinātu infekciju slimību izplatību, epidemioloģisko prasību nodrošināšanā" projekta “Magnētiskās rezonanses iekārtas iegāde SIA "Dziedniecība"” realizāciju.

 

Projekta mērķis ir stiprināt SIA “Dzedniecība” veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu. Lai sasniegtu mērķi tiks iegādāta magnētiskās rezonanses iekārta un aprīkojums.

 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 729 363.46 EUR, tajā skaitā: AF 450 309 EUR un privātās attiecināmās izmaksa 279 054,46 EUR

Projekta darbības plānots īstenot līdz 2024.gada 31.decembrim.

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.