Limfodrenāžas zābaku procedūra MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Publicēts: 19 04 2024

Vasarai tuvojoties MFD Veselības centrs "Pārdaugava" aicina parūpēties par savu labsajūtu apmeklēt limfodrenāžas zābaku procedūru. 

 

Sagaidot vasaras siltumu, ir pienācis laiks noteikt savu labsajūtu par prioritāti. Izbaudiet atjaunojošu limfodrenāžas zābaku procedūru, kas palīdzēs mazināt pietūkumu un smaguma sajūtu kājās.

 

Kas ir limfodrenāža?

 

Limfodrenāža ietver masāžu ar mainīgu gaisa spiedienu, uzlabojot asinsriti un limfas plūsmu. Šī procedūra efektīvi cīnās ar celulītu, novērš dažādas izcelsmes tūsku un novērš venozās atteces traucējumus. Atvadieties no "smagajām" un pietūkušajām kājām ar šo ļoti labvēlīgo procedūru.

 

Limfodrenāžas priekšrocības:

 

- Mazina nogurumu un veicina muskuļu relaksāciju

- Palielina ādas elastību un uzlabo sejas krāsu

- Novērš pietūkumu un izlīdzina grumbas

- Uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, palīdzot izvadīt toksīnus

 

Limfodrenāžas indikācijas:

 

- Celulīta ārstēšana

- Vāji saistaudi augšstilbos, gurnos, sēžamvietā, vēderā un augšdelmos

- Vēdera nostiprināšana pēc grūtniecības

- Kombinēta terapija ar citām metodēm

 

Limfodrenāžas rezultāti:

 

- Izbaudiet viegluma sajūtu kājās

- Samaziniet pietūkumu un celulītu

- Samaziniet kāju un ķermeņa apkārtmēru

 

Profilaktiskos nolūkos iesakām veikt limfodrenāžu 1-4 reizes mēnesī vai kā procedūru kursu divreiz gadā. Viena procedūra ilgst 20 vai 30 minūtes. Piedāvājam arī iespēju iegādāties limfodrenāžas procedūras kursa abonementu uz 4 vai 8 reizēm.

 

Lai ieplānotu savu limfodrenāžas seansu, zvaniet mums pa tālruni 67131316 vai rakstiet uz  pardaugava AT mfd DOT lv .

 

MFD Veselības centrs “Pārdaugava”

Vienības gatve 109, Rīga


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.