Atklājiet savu perfekto smaidu zobārstniecībā NovaDent!

Publicēts: 22 04 2024

Zobārstniecībā NovaDent, kas atrodas ērtā vietā Burtnieku ielā 33, mēs esam apņēmušies palīdzēt Jums atklāt Jūsu perfekto smaidu ar mūsu visaptverošajiem zobārstniecības pakalpojumiem, kas pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām.

 

  • Zobu ārstēšana: sākot no zobu plombēšanas, rekonstrukcijas un restaurācijas līdz progresīvai sakņu kanālu ārstēšanai, mūsu kvalificētie zobārsti atjaunos Jūsu zobu veselību un dos Jums iemeslu atkal smaidīt.
  • Zobu higiēna: atvadieties no zobu un smaganu slimībām! Mūsu zobu higiēnisti sniedz rūpīgus zobu higiēnas pakalpojumus, noņemot zobakmeni un aplikumu, lai atklātu gaišāku, veselīgāku smaidu. Jums patiks rezultāti!
  • Zobu protezēšana: mūsu zobu protezēšanas pakalpojumi ir paredzēti, lai atjaunotu Jūsu smaidu un pārliecību, aizstājot trūkstošos zobus ar mūsdienīgiem protezēšanas risinājumiem.
  • Zobu ekstrakcija: kad nepieciešama zobu ekstrakcija, uzticieties mūsu pieredzējušajiem zobārstiem, kuri izpildīs šo procedūru precizi un rūpīgi. Jūsu komforts un labsajūta ir mūsu galvenā prioritāte!

 

Bet tas vēl nav viss! Mēs, NovaDent Burtnieku ielā 33, esam priecīgi piedāvāt BEZMAKSAS zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus bērniem līdz 18 gadu vecumam.

 

Izbaudiet augstākās kvalitātes zobu aprūpi siltā un viesmīlīgā vidē.

 

Nāciet ciemos jau šodien Burtnieku ielā 33, Rīgā, un speriet pirmo soli pretī savam perfektajam smaidam.

 

Lai ieplānotu tikšanos, zvaniet mums pa tālruni

67 56 10 56 vai 20 21 86 66

 

Jūsu sapņu smaids gaida NovaDent zobārstniecībā! 

 

Jūs vienmēr esat laipni gaidīti!

 

Zobārstniecība NovaDent

Burtnieku iela 33, Rīga

67 56 10 56

20 21 86 66

 

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.