Veselības centrā "Možums-1" pacientus pieņem kvalificēts dermatologs!

Publicēts: 08 05 2024

Regulāras pārbaudes pie dermatologa var palīdzēt savlaicīgi atklāt ādas problēmas, novērst iespējamās komplikācijas un nodrošināt optimālu ādas veselību ilgtermiņā.


Saņemiet personalizētus ieteikumus par ādas kopšanas rutīnām, dzīvesveida pielāgošanu un produktu izvēli, lai saglabātu mirdzošu ādu un novērstu problēmas nākotnē.


Kad dermatologa konsultācija var būt noderīga:

  • Ja bezrecepšu ārstēšanas līdzekļi nesniedz atvieglojumu, ir pienācis laiks meklēt profesionālus padomus ādas problēmām.
  • Neizskaidrojami izsitumi vai kairinājums: mūsu dermatologs var noteikt galveno cēloni un nodrošināt mērķtiecīgas ārstēšanas iespējas.
  • Hroniskas ādas slimības: neatkarīgi no tā, vai tā ir ekzēma, psoriāze vai rozācija, mūsu dermatologs var palīdzēt pārvaldīt simptomus un uzlabot jūsu dzīves kvalitāti.

Ieplānojiet vizīti pie mūsu dermatologa Veselības centrā "Možums-1" un speriet pirmo soli pretī mirdzošai, veselai ādai!


Veselības centrs “Možums-1”

Bruņinieku iela 8, Rīga (ieeja no Baznīcas ielas)

67273435

67799801MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.