MFD Veselības centrā "Zolitūde" pacientus pieņem podologs!

Publicēts: 17 06 2024

Soļo ar komfortu un pārliecību pateicoties vizītei pie podologa MFD Veselības centrā "Zolitūde"!
 
Ar prieku paziņojam, ka MFD Veselības centrā "Zolitūde", kas atrodas Zolitūdes ielā 34, Rīgā pacientus pieņem podologs!
 
Kāpēc labāk pēdu aprūpi uzticēt podologam:
  • Podologs ir medicīniskā pedikīra speciālists ar plašu apmācību, kas nodarbojas ar visaptverošu pēdu kopšanas pakalpojumu sniegšanu. No ieaugušu nagu novēršanas līdz kārpu un čūlu ārstēšanai, mūsu eksperts precīzi un rūpīgi risinās visas Jūsu problēmas ar pēdām.
  • Negaidiet, kamēr radīsies pēdu problēmas – proaktīva ārstnieciska pēdu kopšana ir svarīga, lai saglabātu pēdas veselas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat profilaktisko aprūpi, lai novērstu ādas sabiezēšanu vai ieaugušu nagu, mūsu podologs palīdzēs uzturēt Jūsu kājas vislabākajā stāvoklī.
  • Atvadieties no nagu un ādas problēmām, izmantojot mūsu pielāgotās procedūras nagu formas izmaiņām, sēnīšu infekcijām un citiem. Mūsu podologs diagnosticēs un risinās problēmas, lai nodrošinātu Jūsu nagu un ādas veselību un skaistumu.
  • Mūsu podologs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu visas Jūsu pēdu kopšanas vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai Jūs saskaraties ar diskomfortu vai vienkārši vēlaties saglabāt optimālu pēdu veselību, podologs atradīs vislabāko risinājumu.
Neļauj pēdu sāpēm vai diskomfortam tevi atturēt – izbaudi atvieglojumu un komfortu, ko esi pelnījis, pateicoties vizītei pie podologa MFD Veselības centrā “Zolitūde”.
 
Vizīte pēc iepriekšēja pieraksta:
 
Zolitūdes iela 34, Rīga
66102020
zolitude AT mfd DOT lv
 
Cenas:
Pakalpojums Cena, EUR
Podologa konsultācija 18.50
Ārstnieciskā pēdu aprūpe 35.00
Higiēniskā un estētiskā pēdu apstrāde 18.00
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.