Atjaunojiet savu ķermeni un prātu ar masāžas palīdzību MFD Iļģuciema poliklīnikā!

Publicēts: 19 06 2024

Ļaujieties masāžas dziedinošajam spēkam MFD Iļģuciema poliklīnikā, kas atrodas Rīgā, Buļļu ielā 7! 

 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir muguras sāpes, muskuļu sasprindzinājums vai ar stresu saistīti simptomi, mūsu kvalificētie masieri pielāgos Jūsu masāžu atbilstoši Jūsu individuālajām vajadzībām.

 

Masāža piedāvā holistisku pieeju labsajūtai, veicinot relaksāciju, sāpju mazināšanu un vispārējo labsajūtu. No mugurkaula veselības uzlabošanas līdz asinsrites un limfas plūsmas uzlabošanai katra sesija ir paredzēta ķermeņa atjaunošanai un prāta atbrīvošanai.

 

Palielinot izturību pret infekcijām un fiziskām slimībām, masāža palīdz stiprināt imūnsistēmu, saglabājot veselību un izturību pret slimībām.

 

Atvadieties no spriedzes un stresa, jo masāža mazina muskuļu diskomfortu un veicina dziļu relaksāciju. Atbrīvojieties no galvassāpēm, bezmiega un citiem ar stresu saistītiem simptomiem.

 

Uzticieties mūsu pieredzējušajiem masieriem, kas sniegs profesionālu aprūpi un vadību visas masāžas sesijas laikā. Koncentrējoties uz kvalitāti un komfortu, mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka Jūs saņemat augstākā līmeņa aprūpi un atpūtu.

 

MFD Iļģuciema poliklīnika

Buļļu iela 7, Rīga

66102002

 bullu7 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.