Sāls istaba MFD Veselības centrā “Dziedniecība”

Publicēts: 28 11 2022

– 25% atlaide sāls istabas apmeklējumam MFD VESELĪBAS CENTRĀ "DZIEDNIECĪBA"


Sāls terapija ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Īpašais mikroklimats pozitīvi iedarbojas uz cilvēka veselību, palīdzot ārstēt elpceļu, sirds asinsvadu un ādas slimības, kā arī mazinot spriedzi, depresiju un alerģiju.

 

SĀLS ISTABA IETEICAMA:

  • cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas - iesnas, klepus;
  • stresa un bezmiega mazināšanai;
  • bronhiālās astmas pacientiem;
  • mandeļu un/vai ausu iekaisumu gadījumā;
  • ādas slimību ārstēšanai.

 

Cena: 11 EUR/20min

Iegādājoties abonementu, tiek piešķirta atlaide:

 - 5 reizēm -10%

 - 10 reizēm -20%


Īpašā cena 8 EUR (līdz 31.12.2022.).

Akcijas cena nesummējas ar citām atlaidēm un piedāvājumiem.

 

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”, Rušonu iela 15, Rīga

Pieraksts pa tālruni 66155298, 67131313 vai e-pastu rehabilitacija AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.