Traumatologa - ortopēda Dr. Ivana Krupeņko video konsultācija

Publicēts: 14 05 2020

Saņem Traumatologa - ortopēda Dr. Ivana Krupeņko video konsultāciju tiešsaistē:https://doconline.lv/lv/doctors/1ff27e8a-77da-11ea-a309-06ac80ca61ab

 

Jau ŠOVAKAR pieejamie konsultāciju laiki: 19:00 / 19:30 

Dr. Ivans Krupeņko ir sertificēts operējošs traumatologs ortopēds, kas specializējies ceļa locītavu un pleca locītavu ķirurģijā, gūžas un ceļa locītavu endoprotezēšanā, kaulu lūzumu operācijās un intra-artikulāras injekcijās.

 

Pašreizējā situācijā ir lieliska iespēja saņemt attālināto konsultāciju ar Traumatologu - ortopēdu Dr. Ivanu Krupeņko, kuras laikā:

  • Pārrunāsiet interesējošus jautājumus par veselības stāvokli
  • Pārrunāsiet veikto izmeklējumu rezultātus un citu speciālistu slēdzienu
  • Saņemsiet ieteikumus terapijas izvēlei un papildus nepieciešamajiem izmeklējumiem
  • Būs iespēja saņemt e-recepti un nosūtījumu uz izmeklējumiem
  • Ja nepieciešams, pārrunāsiet iespējamās operācijas norisi
  • Ja nepieciešams, saņemsiet pēcoperācijas rekomendācijas


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts