Neļaujiet ērcēm sabojāt Jūsu atpūtu brīvā dabā! Vakcinējieties jau šodien!

Publicēts: 11 03 2024

Tā kā laiks kļūst siltāks un mēs ar nepacietību dodamies ārā, ir svarīgi atcerēties riskus, kas saistīti ar ērču sezonu. Ērču encefalīts var nopietni apdraudēt Jūs un Jūsu tuviniekus, taču ir vienkāršs risinājums: vakcinācija!
  •  Aizsargājiet savu ģimeni: MFD Veselības grupa par prioritāti izvirza Jūsu drošību un labklājību. Aicinām pasargāt sevi un savus bērnus no ērču pārnēsātām slimībām, vakcinējoties pret ērču encefalītu.
  • Negaidiet, kamēr ir par vēlu – vakcinējieties laicīgi, lai pasargātu sevi un savus tuviniekus no ērču pārnēsāto slimību briesmām. Mūsu vakcinācijas centri ir atvērti un gatavi nodrošināt jums nepieciešamo aizsardzību.
  • Baudiet dabu droši: ar pareizu vakcināciju Jūs varat mierīgi izpētīt dabu, zinot, ka esat pasargāts no ērču encefalīta. Neļaujiet ērcēm ietekmēt jūsu atpūtu brīvā dabā – rīkojieties aktīvi, lai saglabātu drošību un veselību!
Iekoda ērce?
Lūk, kā rīkoties: ja Jums ir piesūkusies ērce, noņemiet to un pēc iespējas ātrāk nogādājiet to jebkurā MFD Veselības grupas procedūru kabinetā. MFD Laboratorija piedāvā ērču izmeklēšanu, lai atklātu ērču pārnēsātās infekcijas, piemēram, ērču encefalīta vīrusu un borēliju. Iesakam arī veikt asins analīzi, lai apstiprinātu savu veselības stāvokli pēc ērces koduma. Ja nevarat ērci nogādāt laboratorijā tajā pašā dienā, uzglabājiet to noslēgtā traukā ledusskapī 2-8°C temperatūrā.
 
Gadījumā, ja Jums neizdodas noņemt ērci, mūsu speciālisti Jums palīdzēs!
 
Neaizmirstiet parūpēties arī par saviem mājdzīvniekiem – mēs izmeklējam arī no dzīvniekiem noņemtās ērces!
Speriet pirmo soli ceļā uz brīvdabas pieredzi bez raizēm, vakcinējoties jau šodien!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.