MFD Veselības centrs "Pārdaugava"
Esi vesels! Seko mums:

MFD Veselības centrs "Pārdaugava"

 

 

Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058, Latvija
 67131316
 
pardaugava AT mfd DOT lv 


Darba laiks:

Darba dienās: 8:00 - 20:00,

sestdienās: 9:00 - 15:00,

svētdienās: slēgts


Sabiedriskais transports:

Trolejbuss Nr. 27

-       līdz pieturai "Graudu iela”

Autobuss Nr. 40

-       līdz pieturai "Graudu iela"

Mikroautobuss Nr.233

-       līdz Graudu ielai

Vilciens

-       līdz pieturai "Biznesa augstskola „Turība”

Autobuss Nr. 44,46,56

-       līdz pieturai "Graudu iela”


MFD Veselības centrs Pārdaugava pamatā sniedz ambulatoros veselības pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot saslimšanu profilaksei un to agrīnai diagnostikai. Centra ārsti, pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, rūpējas par pacientu un viņu ģimenes locekļu veselību. Plaša spektra augsti kvalificēti speciālisti nodrošina detalizētu pieeju katra pacienta veselībai. 

 

Centrs izveidots modernā jaunā ēkā 1000 m2 platībā ar ērtu piebraukšanu un bezmaksas automašīnas novietošanas iespējām (pie veikala «Maxima», Vienības gatvē 113, automašīnu atļauts novietot bez maksas uz laiku līdz 2 stundām, norādot apstāšanās laiku redzamā vietā uz mašīnas priekšējā paneļa). Veselības centrā uzstādītas mūsdienīgākās iekārtas, īpaša kvalitātes kontroles sistēma garantēs efektīvu un komfortablu ārstēšanu. Individuāls serviss neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu.

 

MFD Veselības centrs Pārdaugava ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, kurai ir liela pieredze kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Sadarbojoties ar rūpīgi atlasītiem partneriem Latvijā un ārzemēs, MFD Veselības centrs Pārdaugava pilnībā uzņemas rūpes par pacientu veselību, plānojot, organizējot un realizējot pat vissarežģītāko ārstēšanu efektīva rezultāta sasniegšanai.

 

  

Placeholder for GoogleMap. Use the preview button to see the real map.

 Iesaisties pozitīvās pārmaiņās!