MFD Veselības centrā Zolitūde pacientus pieņem ārsts gastroenterologs!

Publicēts: 08 07 2024

MFD Veselības centrā "Zolitūde" pacientus pieņem ārsts gastroenterologs kurš palīdzēs diagnosticēt un ārstēt plašu kuņģa-zarnu trakta problēmu un gremošanas orgānu slimību klāstu.


Kāpēc vērsties pie gastroenterologa?


Gastroenterologs diagnosticē un ārstē kuņģa-zarnu trakta patoloģijas, kā arī akūtas un hroniskas gremošanas orgānu slimības. Sāpes vēderā jāuztver ļoti nopietni, jo tās var signalizēt par iekšējo orgānu darbības traucējumiem, kas var radīt draudus dzīvībai. Iemesli sāpēm var būt ļoti dažādi un precīzu diagnozi var noteikt tikai speciālists.


Kad meklēt palīdzību:

 • Ja sāpes vēderā ir pēkšņas un nepāriet nekavējoši jāvēršas pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības.
 • Ja sāpes vēderā ir  hroniskas noteikti vajadzētu apmeklēt ārstu, kurš pēc apskates noteiks kādi izmeklējumi nepieciešami. Savlaicīgi atklāts sāpju iemesls var novērst nopietnu saslimšanu attīstību.

Gastroenterologa konsultācija nepieciešama:


 • traucējošu simptomu gadījumos (vemšana, vēdera pūšanās, aizcietējumi, šķidra vēdera izeja u.c.)
 • ja Jums vai Jūsu ģimenes anamnēzē bijušas kuņģa-zarnu trakta slimības, hroniski iekaisumi vai onkoloģija
 • ja novērojat nepamatotu ķermeņa svara samazināšanos
 • ja konstatētas izmaiņas asinsanalīzēs: anēmija, izmainīti aknu, aizkuņģa dziedzera rādītāji
 • ja Jums ir sēdošs, statisks, saspringts darbs
 • ja ieturat neregulāras, sasteigtas vienveidīgas maltītes
 • ja regulāri lietojat medikamentus, esat izgājis antibiotiku kursu, ilgstoši lietoti skābi samazinoši preparāti
 • pārtikas alerģijas un nepanesības gadījumā
 • pirms uztura speciālista vizītes
 • hronisku dermatoloģisku problēmu gadījumos (rosacea, akne, herpetiformais dermatīts, nodozā eritēma, gangrenozā pioderma u.c.)
 • Ja laikus vēršaties pie gastroenterologa, iespējms agrīni identificēt un mazināt nopietnu slimību riska faktorus, tajā skaitā - pirmsvēža stāvokļus

Cilvēka veselība ir cieši saistīta ar  gremošanas sistēmas darbību. Vesela zarnu mikrobiota (visu mikroorganismu kopums, kas normālā stāvoklī sastopams cilvēka zarnu traktā) ietekmē pašsajūtu, veselību un ārējo izskatu. Pastāv saikne starp kuņģa-zarnu sistēmas un smadzeņu (GBA), muskuļu (GMA) un ādas (GSA) funkcijām un stāvokli.


Uzticiet savu veselību profesionāļiem!


MFD Veselības centrs “Zolitūde”

Zolitūdes iela 34, Rīga

66102020

 zolitude AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.