JAUNUMS – manaredze.lv – viss par redzes korekciju vienuviet!

Publicēts: 30 01 2020

Redzes korekcijas pacienti un cilvēki, kuriem rūp sava redze, bieži acu un redzes speciālistiem jautā, ko nozīmē LASIK, PRK, TRANS-EPI LASIK, EPI-LASIK, FEMTO LASIK, SMILE, ICL, EVO VISIAN ICL un citi ar redzes korekciju saistīti nosaukumi.

Aktuāli ir jautājumi - kā izvēlēties pareizo risinājumu redzes korekcijai un kā izprast metožu atšķirības?

Lai palīdzētu viegli rast atbildes uz šiem jautājumiem, ”Latvijas Amerikas acu centrs” ir izveidojis mājas lapu manaredze.lv, kur ērti pieejama visa aktuālā informācija par un ap redzes korekciju.

Ieskaties manaredze.lv un seko aktualitātēm un jaunumiem arī @ManaRedze Facebook un Instagram kontos.“Latvijas Amerikas acu centrs” (LAAC) ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

LAAC ir stabila, plaši pazīstama, augsta līmeņa medicīnas iestāde, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu pacientiem.

Diagnostikas un ārstēšanas procesā tiek izmantota ES un ASV augstākās kvalitātes standartiem atbilstoša, regulāri pārbaudīta un sertificēta oftalmoloģiskā aparatūra. Klīnikā strādā 18 oftalmoloģijas nozarē vadošie speciālisti Latvijā un Baltijā.

Izmanto iespēju – piesakies BEZMAKSAS konsultācijai ar skrīninga mērījumiem individualizētas redzes korekcijas veida noteikšanai: https://manaredze.lv/KĀPĒC VEIKT REDZES KOREKCIJU “LATVIJAS AMERIKAS ACU CENTRĀ?

-  LAAC ir PIRMĀ privātā acu un redzes veselības klīnika Baltijā ar vairāk kā 26 gadu darba pieredzi

-  LAAC tiek nodrošināta PILNA spektra REDZES KOREKCIJAS iespējas IKVIENA VECUMA pacientam

- SADARBĪBĀ ar pacientu tiek piedāvāts INDIVIDUĀLI piemeklēts redzes korekcijas veids

- Paralēli DIAGNSTIKAI un ĀRSTĒŠANAI, tiek nodrošināta pilna spektra REDZES KOREKCIJAS iepējas - LASIK, FEMTO LASIK, PRK jeb TRANS-EPI LASIK un SMILE lāzerkorekciju, EVO Visian ICL lēcas implantāciju, multifokālu intraokulāru lēcu implantāciju, kā arī dažāda veida mīkstās un cietās kontakltēcas, nakts lēcas un briļļu izgatavošanu


MANA REDZE = MANA DZĪVES KVALITĀTE!

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts