Intīmās zonas atjaunošana un ārstēšana ar MonaLisa Touch DEKA CO2 lāzeru

Publicēts: 18 07 2019


Intīmās zonas atjaunošana un ārstēšana ar MonaLisa Touch DEKA CO2 lāzeru.

Daudzas problēmas, kas ir saistītas ar sieviešu intīmās zonas veselību, tiek noklusētas, jo sievietes bieži uzskata tās par nenovēršamām sekām pēc dzemdībām vai organisma novecošanās rezultātu.

 

Maksts gļotādas atrofiskas izmaiņas estrogēnu mazināšanās rezultātā, kā arī rētaudi makstī var radīt: sausuma sajūtu, dedzināšanu, sūrstēšanu, sāpes, niezi, maksts gļotādas atslābumu, apgrūtinātu dzimumdzīvi, kā arī hormonālu izmaiņu rezultātā var veicināt urīna nesaturēšanas problēmas.  Apmēram 50% sieviešu pēc 50 gadiem ir šādas sūdzības, jo maksts gļotādā fibroblastu aktivitāte būtiski mazinās un nespēj saražot pietiekamā daudzumā kolagēnu. Tieši kolagēns veido gļotādas pamatnes struktūru, kura ir nepieciešama gļotādas mitrināšanai. Sausā atrofiskā gļotāda ir vairāk pakļauta dažādām infekcijām, jo paaugstinās pH .

 

MonaLisa Touch ir DEKA CO2 lāzeris.

Šī CO2  lāzerterapijas metode nodrošina atrofiskas gļotādas efektīvu atjaunošanu, neradot tās bojājumus. Tā rezultātā pastiprinās kolagēna biosintēze, pieaug gļotādas mitrināšana, elasticitāte un normalizējas lactobacilli piemērota vide. Savukārt, atjaunotais normālais pH līmenis nodrošina fizioloģisko barjeru infekciju attīstībai.

 

MonaLisa Touch metodi pielieto:

  • Metode ir domāta ne tikai ārstēšanai, bet arī gļotādu novecošanas profilaksei. 

Savlaicīgi uzsāktas procedūras aizkavēs hormonu mazināšanās radītās izmaiņas maksts gļotādā.

  • Pēcdzemdību intīmo problēmu risināšanai.

Pēc dzemdībām daļai sieviešu ir iespējamas atrofiskas maksts gļotādas izmaiņas, kā arī var būt rētaudi makstī vai starpenē pēc dzemdību ceļu bojājumu sašūšanas. Šādas izmaiņas var būt par iemeslu seksuālās dzīves traucējumiem, kas rada ne tikai fiziskas, bet arī emocionālas problēmas. Arī šādos gadījumos MonaLisa Touch procedūras delikāti var risināt maksts gļotādas elasticitātes atjaunošanu un rētaudu mazināšanu.

  • Stresa urīna nesaturēšanas (incontinence) simptomu mazināšanai.

Šī ir viena no visvairāk nomācošām un dzīvi traucējošam problēmām, kas ietekmē sievietes dzīves kvalitāti pēc dzemdībām vai menopauzē.  Pielietojot DEKA-pulss CO2 lāzera emisiju, ir iespējams atjaunot urogenitālā trakta funkcionalitāti. Tā rezultātā būtiski uzlabojas audu elasticitāte un mazinās urīna nesaturēšanas simptomi.

 

MonaLisa Touch metodes priekšrocības:

  • DEKA-pulss CO2 lāzera darbība ir ātra un droša.
  • Lāzera enerģija tiek vienmērīgi izkliedēta un nerada nevēlamus blakusefektus.
  • Procedūra ir nesāpīga, tādēļ nav nepieciešama anestēzija.

 

Zināšanai:

  • Labāka un noturīgāka efekta sasniegšanai rekomendē 3-4 procedūras, rezultāts saglabājas apmēram 2 gadus.
  • Profilaksei ieteicams veikt vienu uzturošu procedūru gadā.
  • Procedūru iesaka veikt ne agrāk kā 2 mēnešus pēc dzemdībām.
  • Dzimumdzīvi var atsākt 5 dienas pēc procedūras.

 

Pirms procedūras veikšanas nepieciešama vizīte pie ginekologa, kurš veiks ginekoloģisko apskati, ultrasonogrāfijas izmeklējumu, nozīmēs papildus analīzes un citus izmeklējumus, ja tas būs nepieciešams.

 

 

Pakalpojums ir pieejams MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”:

 

Lāzerprocedūras ar MonaLisa Touch DEKA CO2 lāzeru veic sertificēti ginekologi: Dr. Diāna Agruma un Dr. Irina Storožakova.

 


CENAS


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Nākošais raksts