Ieauguša naga korekcija ar skavām MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 11 11 2020

JAUNUMS!

MFD Veselības centrā “Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā

IEAUGUŠA NAGA KOREKCIJA AR SKAVĀM


Ieaudzis nags (unguis incarnatus) jeb onikriptoze ir ļoti izplatīta problēma, kuru var izraisīt gan ārējo, gan iekšējo faktoru, gan arī ģenētisku faktoru ietekme. Ieaugušs nags rada diskomfortu, tam raksturīgs izteikts apsārtums, tūska, lokālas sāpes un / vai paaugstināta temperatūra.

Ieaudzis nags sagādā diezgan daudz neērtību, smagākos gadījumos pat kustību ierobežojumus, tā pasliktinot dzīves kvalitāti. Cilvēki nevar valkāt izvēlētos apavus, pavadīt ilgāku laiku uz kājām, jo ieaugušie nagi izraisa stipras sāpes, traumē mīkstos audus, provocējot iekaisumu.

Ieaudzis nags obligāti jāārstē!

Labus rezultātus var panākt, ieaugušu nagu koriģējot ar stiepli vai skavu. Ar to palīdzību tiek pakāpeniski paceltas naga plātnes malas. Nagam augot, izlīdzinās naga un skavas radītais spiediens, nags ieņem savu fizioloģisko formu. Teicams rezultāts, kas ilgi saglabāsies, tiks sasniegts, ievērojot norādījumus par nagu pareizu kopšanu un piemērotu apavu izvēli. Atvieglojums parasti jūtams uzreiz, jo, naga malām paceļoties, sānu valnīši tiek atbrīvoti no naga spiediena.

MFD Veselības centrā “Dziedniecība” sertificēts podologs veic ieauguša naga korekciju ar:

 

1. Titāna stiepli

Tā ir ieauguša naga korekcijas metode, kur niķeļa-titāna stieple tiek piestiprināta naga plātnei. Pateicoties savam sastāvam šim materiālam ir unikālas īpašības – augsta izturība pret koroziju, bioloģiskā saderība, augsta izturība un elastība un, pats galvenais, formas atmiņa. Kas ir "formas atmiņa"? Tā ir stieples ītašības, kas ļauj stiepeli, pēc tās deformācijas, ieņemt atpakaļ sākotnējo formu. Titāna stieple, piestiprināta pie naga plātnes, iztaisno nagu ar pastāvīga un vienmērīga spiediena palīdzību.

Šī tehnoloģija palīdz novērst naga valnīša iekaisumu un naga plātnes deformāciju un sabiezēšanu.Tehnoloģijas priekšrocības:1.     Uzlikšanai nav nepieciešama anestēzija (nesāpīgs process)2.     Augsta materiāla izturība un elastība3.     Materiāls nenodilst4.     Var koriģēt mazus nagus.

 

2. Unibrace tehnoloģiju

Jauna nagu korekcijas sistēma! Efektīvs un vizuāli pievilcīgs risinājums. Katram klientam tiek individuāli tiek izgatavotas cilpas ar dažādiem spriegojuma spēkiem. Nesāpīga uzlikšana.Šī tehnoloģija palīdz novērst naga valnīša iekaisumu un naga plātnes deformāciju un sabiezēšanu.

 

Lietošanas indikācijas: 

1. Grūti sasniedzamas nagu malas;

2. Plāna, trausla nagu plātne;

3. Onholīze koriģējošās sistēmas zonā;

4. Diabētiskā pēda;

5. Neiropātija;

6. Polineiropātija;

7. Angiopātija.


Šīs ieaugušu nagu korekcijas metodes dod vienlīdz labus rezultātus, bet metodes izvēle atkarīga no vairākiem faktoriem. Piemērotāko metodi konsultācijas laikā izvēlas speciālists – podologs. Sarežģītās situācijās tiek praktizēta divu koriģējošu sistēmu kombinācija.

Piemērotas kā pieaugušajiem, tā bērniem.

 

 

Veic sertificēta podoloģe Ņina Miščenkova.

Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67131313 vai e-pastu: dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts