Masāža MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 13 04 2021

MFD Veselības centrā "Dziedniecība" pieņemšanu uzsāk masiere Sarmīte Bikovena. Pieņem pieaugušos un bērnus no 8 g.v.

Masāža labvēlīgi ietekmē visas cilvēka funkcionālās sistēmas, tādēļ ir svarīgi, cik pareizi un profesionāli tā tiek veikta.

Sarmītei Bikovenai ir masiera kvalifikācijas diploms, liela darba pieredze un nepārtraukta vēlme pilnveidot savas zināšanas un prasmes dažādu masāžas veidu apguvē. Masiere sniedz masāžas pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem skolas vecumā.Masāža ir ieteicama sekojošos gadījumos:

  • mugurkaula saslimšanas (osteohondroze, deformācija, osteoartroze u.c.);
  • kaulu-muskuļus sistēmas saslimšanas, t.sk. pēc operācijām;
  • plaušu, kuņģa zarnu trakta saslimšanas;
  • pārlieku liels stress vai fiziskas aktivitātes.

Iepriekšējs pieraksts reģistratūrā Aglonas ielā 6 (blakus ēkā “Magnētiskā rezonanse; Rehabilitācija”) vai pa tālr. 66155298


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts