Attīstība, kvalitāte un investīcijas - galvenie stūrakmeņi MFD Veselības grupas darbībā 2018. gadā

Publicēts: 18 12 2018

   Laikā, kad tuvojās gadu mija, MFD Veselības grupa ar gandarījumu un lepnumu atskatās uz paveikto aizejošajā gadā, kā arī ar interesi raugās uz jauno, 2019.gadu, kurā uzņēmuma galvenie mērķi paliek attīstība, kvalitāte un investīcijas, turpinot iepriekšējos darbības gados iesākto.

 

   MFD Veselības grupa 2018. gadu aizvadījusi ļoti veiksmīgi. Grupa kopumā plāno gadu noslēgt ar 20 milj. eiro apgrozījumu, kas ir par 25% vairāk, nekā 2017.gadā, neskatoties uz visas veselības aprūpes pakalpojumu nozares lielāko problēmu - kvalificēta darba spēka trūkumu.

  “Šīs kāpums ir bijis iespējams tikai pateicoties nemitīgai attīstībai un grupas paplašināšanai,” atzīst grupas valdes priekšsēdētāja Natālija Točiļenko, kā piemēru minot faktu, ka šajā gadā grupai tika pievienots Latvijas Amerikas acu centrs (LAAC), kas ir nozares līderis privātās oftalmoloģijas jomā.

  Turpinot iepriekš iesākto gan šajā, gan nākamajā gadā uzņēmums par prioritāti uzskata investīcijas gan medicīniskajās tehnoloģijās, gan pārvaldības procesos. Tāpat aktīvi tiek strādāts pie jaunu filiāļu izveides un atvēršanas - iegādāti nekustamie īpašumi un uzsākti remontdarbi, lai jau 2019. gada sākumā varētu pieņemt pirmos pacientus. Jaunajās filiālēs tiks īstenota inovatīva pieeja pacientu plūsmas vadīšanai, kas ļaus novērst nepilnības un ievērojami optimizēt reģistratūru darbu.

  MFD Veselības grupa 2018. gadā veiksmīgi turpināja arī aktīvi darboties labdarības jomā uzņēmuma izveidotās labdarības programmas “Palīdzi” ietvaros. Šogad tika nodrošināti dažāda veida diagnostikas izmeklējumi un ārstu – speciālistu konsultācijas vairāk nekā 120 pacientiem. Taču kopumā visā programmas pastāvēšanas laikā ir palīdzēts 1622 pacientiem, izmantojot gandrīz 30 000 eiro saziedoto finansējumu.

  Tāpat, atzīmējot MFD Veselības grupas uzņēmuma Latvijas Amerikas acu centra 25 gadu darbības jubileju, sadarbībā ar labdarības fondu tika organizēta  mākslas darbu izstāde. Darbi tiks izsolīti un iegūtie līdzekļi novirzīti pacientiem, kuriem nepieciešama radzenes transplantācijas operācija, kura netiek apmaksāta no valsts budžeta līdzekļiem. Šādi un līdzīgi projekti ir iecerēti arī jaunajā gadā, jo MFD Veselības grupas misija ir sniegt kvalitatīvu un visiem pieejamu veselības aprūpi, lai uzlabotu Latvijas iedzīvotāju veselības līmeni, palielinātu darbaspējas, vairotu dzīvesprieku un pagarinātu dzīves ilgumu.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts