Atklājiet zemūdens masāžas un Šarko dušas dziedinošo spēku MFD Veselības centrā "Dziedniecība"!

Publicēts: 05 07 2024


Vai meklējat atjaunojošu un terapeitisku pieredzi? Mūsu rehabilitācijas nodaļa piedāvā vismodernākās zemūdens masāžas un Šarko dušas procedūras, kas var palīdzēt atpūsties, atgūties un atdzīvināt ķermeni!


Kāpēc izmēģināt zemūdens masāžu?

Zemūdens masāža apvieno hidroterapijas un tradicionālās masāžas priekšrocības, lai:

  • Atvieglot muskuļu sasprindzinājumu un sāpes
  • Uzlabot cirkulāciju
  • Uzlabot locītavu kustīgumu
  • Veicināt relaksāciju un stresa mazināšanu

Kas ir Šarko duša?

Šarko duša ir augstspiediena strūklas dušas terapija, kas:

  • Stimulē asinsriti un limfas atteci
  • Samazina muskuļu stīvumu un nogurumu
  • Paaugstina vispārējo vitalitāti un enerģijas līmeni

Īpašas cenas ar apmeklējuma abonementu!

Izmantojiet apmeklējumu abonementu, lai iegūtu vēl labākas cenas šīm pārveidojošajām terapijām. Izbaudiet regulāras nodarbības un izbaudiet kumulatīvos ieguvumus par nelielu daļu no izmaksām!


 

Nepalaidiet garām šo iespēju uzlabot savu veselību un labklājību. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu apmeklējuma abonementu un ieplānotu sesijas!


MFD Veselības centra "Dziedniecība"

Rehabilitācijas nodaļa

 

Aglonas iela 6, Rīga

66155298, 67131313 

 rehabilitacija AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.