Ginekoloģe Irina Rumjanceva MFD Sieviešu veselības centros "Vita"

Publicēts: 08 06 2021

Sākot 21.jūniju Sieviešu veselības centros „Vita” uzsāk pieņemšanu sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr.Irina Rumjanceva!

Irina Rumjanceva ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Papildus ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Ārste ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre. Regulāri papildina zināšanas zinātniski praktiskajās konferencēs, semināros un kursos. Strādā kā dežūrginekologs Rīgas Dzemdību namā, kā arī ir pasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē.

 

Kopš 2013. gada ir SIA “Dziedniecība” ārste, bet no 2021. gada jūnija ir arī MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste 2 filiālēs.

Irina Rumjanceva sniedz konsultācijas par sieviešu veselību dažāda vecuma sievietēm, veic diagnostiku un ārstēšanu ginekoloģisko slimību gadījumos, veic ginekoloģiskos USG izmeklējumus. Ņem uzskaitē grūtnieces.

 

Konsultē pacientes latviešu, angļu un krievu valodā.

 

 

Rušonu ielā 15, tālr. 67134151 
Vienības gatvē 109,  tālr. 67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.