MFD Iļģuciema poliklīnikā pieņem fizioterapetie Franciska Albertoviča!

Publicēts: 14 05 2024

Iepazīstieties ar MFD Iļģuciema poliklīnikas fizioterapeiti Francisku Albertoviču! Pateicoties savām zināšanām un holistiskai pieejai veselībai Franciska piedāvā specializētu aprūpi sievietēm, bērniem (vecumā no 10 gadiem), grūtniecēm un jaunajām māmiņām.

 

Neatkarīgi no tā, vai meklējat atvieglojumu no sāpēm, atjaunošanos pēc dzemdībām vai vienkārši vēlaties uzlabot savu vispārējo labsajūtu, Franciska jūs atbalstīts. Viņas pieeja apvieno dažādas tehnikas, tostarp vingrinājumus, teipošanu, meditācijas, elpošanas tehnikas, funkcionālos treniņus, stiepšanos un stājas korekciju.

 

Pati veltīta veselīgam dzīvesveidam, Franciska savā darbā iekļauj veselīga dzīvesveida prakses, nodrošinot dinamisku un pielāgotu pieredzi ikvienam klientam. Viņa tic savu klientu pilnvarošanai, veicinot dziļāku izpratni par viņu ķermeni, piedāvājot pielāgotus plānus individuālo vajadzību un vēlmju apmierināšanai.

 

Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt Franciskas līdzjūtīgo aprūpi un transformējošo pieeju fizioterapijai. Rezervējiet vizīti jau šodien un speriet pirmo soli ceļā uz veselīgāku, laimīgāku sevi!

 

MFD Iļģuciema poliklīnikā

Buļļu ielā 7, Rīgā

66102002

bullu7 AT mfd DOT lv

 

 

Strādāsim kopā, lai palīdzētu Jums labāk kustēties, justies un dzīvot! 

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.