Traumatologs, otropēds MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 18 03 2020

Traumatoloģija un ortopēdija vistiešākajā veidā ir saistīta ar cilvēka spēju pilnvērtīgi kustēties, strādāt un atpūsties.


Traumatologs-ortopēds ir ārsts, kurš specializējies dažādu balsta un kustību aparāta traumu ārstēšanā. Traumēti var būt kauli, locītavas, muskuļi, cīpslas. Iespējas iegūt šādas traumas ir visai bieži, jo cilvēks lielāko daļu sava laika atrodas kustībā. Traumatologs-ortopēds darba procesā diagnosticē un ārstē lūzumus, sastiepumus, izmežģījumus, kas var būt dažādu ikdienas un darba traumu, kā arī nelaimes gadījumu rezultāts.Veselības centrā Iļģuciems pieņemšanu veic traumatologs, ortopēds Kaspars Lagzdiņš. Veic maksas konsultācijas, iespējamas papildus manipilācijas, viec blokādes. Ārsts ar pieredze vairāk kā 10 gadi.

  

Pieņemšanas laiks:

Pirmdienas: 17:00-19:00
MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts