Esi vesels! Seko mums:

Speciālisti

Dr. Ligita Neimane 

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste


Buļļu ielā 9,    67 13 13 11


Ligita Neimane ir augsti kvalificēts speciālists ginekoloģijā un dzemdniecībā. 1970.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūta ar izcilību, ir apstiprināts maģistra grāds. No 1974.gada uzsāka darbu Rīgas 1.slimnīcā, kur iegūta praktiskā darba pieredze akūtā ginekoloģijā. Dakterei ir ievērojama darba pieredze ginekoloģijas, dzemdību un uzņemšanas nodaļu darbā, ir bijusi 21.dzemdību nodaļas vadītāja. Ārste ir Sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, ka arī Progestīnu kluba biedre.  Aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un zinātniski praktiskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Kopš 2012.gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, kā arī veic ginekoloģiskas operācijas MFD Dienas stacionārā Buļļu ielā 9.

 

Dr. Marina Ignatenko

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Burtnieku ielā 33,  67 56 06 96

Buļļu ielā 9,            67 13 13 11

Bruņinieku ielā 8,   67 31 02 70, 67 27 34 35

  

Marina Ignatenko 1980.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūtu, pēc diviem gadiem - internatūru ginekologa, dzemdību speciālista specialitātē. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadi! Ir ievērojama pieredze ne tikai ambulatorā pieņemšanā, bet arī operatīvajā ginekoloģijā.

Ārste ir Latvijas Ārstu Ginekologu Asociācijas biedre, aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un praktiski zinātniskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

 

Kopš 2014.gada maija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, kā arī ir operējošs ginekologs MFD dienas stacionārā.

 

Dr. Nataļja Požilenkova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste


Buļļu ielā 9,   tālr. 67 13 13 11


Nataļja Požilenkova ir pabeigusi Tjumenas Medicīnas Akadēmiju. Ir ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu, kā arī sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Pēdējos 15 gadus ārstespecializējas neauglības ārstēšanā, kā arī augsta riska grūtniecības saglabāšanā. Dr.Požilenkova ir Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas reproduktologu un embriologu sekcijas biedre, Cilvēku reprodukcijas asociācijas biedre Krievijā, aktīvi piedalās klīniskajos pētījumos  neauglības ārstēšanas sarežģījumu profilakses jautājumos. Regulāri piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros kā Latvijā, tā arī ārzemēs. Kopš 2013. gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.