Esi vesels! Seko mums:

Buļļu iela 9 (Iļģuciems)


67131311


MFD Sieviešu veselības centrs „Vita” piedāvā:

 • ginekoloģisko saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu
 • dažādu analīžu veikšanu, ārstnieciskās manipulācijas un procedūras
 • visa veida ultrasonogrāfijas izmeklējumus
 • grūtniecības novērošanu un novērošanu pēcdzemdību periodā
 • ģimenes plānošanu un kontracepcijas izvēli
 • neauglības diagnostiku un ārstēšanu
 • menopauzes problēmu risināšanu
 • endokrinoloģisko problēmu risināšanu ginekoloģijā
 • kursus un konsultācijas topošajiem vecākiem
 • grūtnieču vingrošanu topošajām māmiņām u.c.

MFD Sieviešu veselības centrs „Vita” ir maksas centrs, kas piedāvā:

 • Valsts finansēto GRŪTNIEČU APRŪPI.Grūtniecei tiks apmaksātas vizītes pie ginekologa, US izmeklējumi un analīzes atbilstoši MK noteikumu nr.611 pielikumam Nr.1 no 25.07.2006. „Dzemdību palīdzība grūtniecības un pēcdzemdību periodā” (MK apstiprinātas „ Mātes un bērna veselības uzlabošanas programmas 2012.–2014.gadam” ietvaros).
 • Valsts finansēto dzemdes kakla vēža PROFILAKTISKO pārbaudi. No valsts budžeta tiks apmaksāta tikai uztriepes mikroskopiskā izmeklēšana (onkocitoloģiskā analīze), bet par vizīti pie ārsta būs jāmaksā Jums pašai atbilstoši centra apstiprinātam cenrādim.

 

Pie  mums pieņem:


Darba laiki:


 

pirmdiena 

otrdiena 

trešdiena 

ceturtdiena 

piektdiena 

sestdiena

Dr.Melngaile

15:00-19:00
8:00-15:00

9:00-15:00

(pēc iepriekšējā pieraksta)

Dr.Požilenkova

 8:00-14:30


15:00-20:00


 


Dr.Neimane8:00-14:00 


 


Dr.Seļezņova


 8:00-14:00
9:00-15:00

(pēc iepriekšējā pieraksta)

Dr.Ignatenko
 13:00-20:00 Dr.Kukule


14:30-18:00  


  

MFD Sieviešu veselības centrs „Vita” atrodas jaunajā MFD Veselības centrā „Iļģuciems”, kurš ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, ir viens no modernākajiem veselības centriem Latvijā, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas medicīnas nozarē.

 

MFD Veselības centrā „Iļģuciems” savas durvis vēra Dienas stacionārs, kas piedāvā veikt dažāda veida manipulācijas, tai skaitā ginekoloģiskās. Ginekoloģiskās operācijas veic profesionāli un pieredzējuši ārsti ginekologi: Dr.Ligita Neimane un Dr.Marina Ignatenko.

 

Pateicoties dienas stacionāra un daudzveidīgu diagnostisko pakalpojumu pieejamībai, MFD Veselības centrs „Iļģuciems” nepārprotami ir uzskatāms par vienu no lielākajiem privātajiem ambulatorās veselības aprūpes centriem Latvijā.

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” atrodas Rīgas mikrorajonā Iļģuciems, Buļļu ielā 9. Tas ir ērti pieejams gan braucot ar sabiedrisko transportu, gan ar automašīnu.

 

 

Esiet laipni gaidītas!

 

32_33_199Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.