Esi vesels! Seko mums:

Sociālie pakalpojumi mājās

Iepazīstinām ar Pirmo Patronāžas servisu - Jūsu uzticamo aprūpi mājās!

 

Pirmajā Patronāžas servisā mēs saprotam, cik svarīgi ir saņemt kvalitatīvu aprūpi mājās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar slimību, traumu vai funkcionāliem ierobežojumiem, mūsu komanda sniegs līdzjūtīgu palīdzību, kas pielāgota tieši Jūsu vajadzībām.

 

Lūk, ko Jūs varat sagaidīt:

  • Visaptveroša aprūpe: Mūsu pieredzējušie darbinieki piedāvā plašu pakalpojumu klāstu kurā ietilpst pieskatīšana; personīgās higiēnas nodrošināšana; mazgāšanās; ēdināšanā; inkontinences līdzekļu maiņa (autiņbiksīšu maiņa). Mēs arī sniedzam atbalstu medicīnas speciālistu izsaukšanā, komunālo maksājumu pārvaldībā un pat mājsaimniecības darbos, piemēram, uzkopšanā.

  • Bezmaksas novērtējums: pirmajā apmeklējuma reizē mūsu darbinieki veiks rūpīgu novērtēšanu, lai izprastu Jūsu unikālās vajadzības un vēlmes. Pamatojoties uz to, mēs pielāgosim aprūpes plānu, kas atbilst Jūsu prasībām un nodrošina Jūsu komfortu un labsajūtu.

  • Kvalitāte un līdzjūtība: mēs lepojamies ar to, ka sniedzam augstas kvalitātes līdzjūtīgu aprūpi. Mūsu darbinieki ir apmācīti profesionāļi, kuru mērķis ir sniegt vislabāko iespējamo atbalstu mūsu klientiem un viņu ģimenēm.

  • Ērti un uzticami: Izmantojot Pirmā Patronāžas servisa pakalpojumus, varat būt drošs, zinot, ka uzticama aprūpe ir tikai telefona zvana attālumā. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama palīdzība ikdienas darbos vai īpaša aprūpe pēc operācijas vai slimības, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

 

 Pielāgota aprūpe jūsu vajadzībām

 

Profesionālie aprūpētāji piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aprūpi, pamatojoties uz individuālām prasībām. Mēs sniedzam plašu pakalpojumu spektru, nodrošinot personalizētu atbalstu, kas pielāgots katra pacienta vajadzībām, vēlmēm un mērķiem. Mūsu pakalpojumi ietver:

 

  • Uzturs un maltīšu gatavošana: Palīdzība pārtikas iegādē un ēdiena gatavošanā.
  • Personīgā higiēna: Palīdzība ikdienas higiēnas nodrošināšanā, tostarp autiņbiksīšu maiņa.
  • Pārvietošanās palīdzība: Palīdzība, novietojot gultā vai ratiņkrēslā, apģērbjoties un noģērbjoties, gultas un veļas maiņā, pret izgulējumu pasākumu nodrošināšana.
  • Mājsaimniecības pārvaldība: palīdzība ikdienas mājas darbos un tīras, drošas dzīves vides uzturēšana.

 

Aprūpes mājās pakalpojumi un atbalsta plāni ir balstīti uz personas vajadzībām, vēlmēm un mērķiem – palīdzēt personai saglabāt un, ja iespējams, uzlabot neatkarības spējas turpinot dzīvot savās mājās.

 

Izbaudiet mājas aprūpes komfortu ar Pirmo Patronāžas servisu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai ieplānotu bezmaksas novērtēšanu un spertu pirmo soli pretī gaišākai rītdienai.

 

Sociālie pakalpojumi mājās pieaugušajiem un bērniem - Pirmais Patronāžas serviss piedāvā plašu sociālo pakalpojumu klāstu cilvēkiem, kuri slimības vai citu iemeslu dēļ nespēj pilnvērtīgi par sevi parūpēties.

 

Vairāk informācijas: https://ppsserviss.lv/ 

E-pasts saziņai: pps.dzivosim AT gmail DOT com

 2000 90 80


 


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.