Esi vesels! Seko mums:

Kur labāk vērsties– jaunie MFD Veselības centri

Visās MFD Veselības grupas filiālēs un veselības centros strādā augsti kvalificēti ārsti. Bet, ja jums ir jāizvēlas, kur griezties pirmo reizi – iesakām vienu no jaunajiem MFD veselības centriem „Pārdaugava” vai „Iļģuciems”, jo šie centri ir izveidoti pēc jaunas koncepcijas ar augstākām servisa iespējām, izcilu ārstu komandu un pakalpojumu klāstu, modernu aparatūru un draudzīgām cenām.


Jauni MFD Veselības centri

MFD Veselības grupa Rīgā atvēra 2 jaunus veselības centrus, kuri atšķiras no pilsētas pārējām ambulatorās veselības aprūpes iestādēm. Jaunatvērto veselības centru individualitāti nodrošina: augstākās klases speciālisti ar darba pieredzi stacionāros; mūsdienīgākās iekārtas; pieejams cenu līmenis; tūlītēja diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas pieejamība; individuāls serviss veselības iestādei neraksturīgā atmosfērā.

 

MFD Veselības centrs „Pārdaugava”


Tā ir revolūcija privātajā medicīnā Latvijā. Tas ietver sevī līdz šīm nesavienojamas lietas: ārstu augstāko profesionalitāti, mūsdienīgākās iekārtas un aprīkojumu, plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, lielisku servisu un individuālu apkalpošanu. Šeit tiek piedāvātas īpaši kvalitatīvas un daudzveidīgas funkcionālās, vizuālās un laboratoriskās diagnostikas iespējas. Centra ārsti, pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi nodrošina profesionālu pieeju katram pacientam.

67 13 13 16
Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058, Latvija
 
 
MFD Veselības centrs „Iļģuciems 
 
Sniedz Iļģuciema un apkārtnes rajonu iedzīvotājiem papildus iespēju izvēlēties kvalitatīvu veselības aprūpi. Tas piedāvā augstas kvalitātes medicīniskos pakalpojumus, plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, izcilu servisu un pieņemamas cenas. MFD Veselības centrs „Iļģuciems” izvietots 2000 m² lielā ēkā un nepārprotami uzskatāms par vienu no lielākajiem privātajiem ambulatorās veselības aprūpes centriem Latvijā.
 
67 13 13 11
Rīga, Buļļu iela 9, LV-1055, Latvija