MFD Veselības grupa aicina piedalīties Krūšu veselības dienas pasākumā

Publicēts: 05 06 2018

2018. gada 10. jūnijā Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, notiks kampaņas «Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!» pasākums, lai veicinātu sabiedrības izpratni par krūts vēzi un tā savlaicīgu diagnosticēšanu.


No plkst. 12.00 līdz 15.30 pie Brīvības pieminekļa būs MFD Mobilā diagnostika. Sievietes varēs veikt 3D automātisko krūšu ultrasonogrāfijas izmeklējumu bez maksas (nosūtījums nav nepieciešams), un sievietes, uzrādot ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu vai valsts apmaksātās krūšu veselības pārbaudes uzaicinājuma vēstuli, varēs veikt mamogrāfijas izmeklējumu bez maksas!


No plkst. 14.00 pie Brīvības pieminekļa norisināsies dažādas aktivitātes.


No pulksten 15.30 norisināsies solidaritātes gājiens «Ejam kopā, lai dzīvotu», kurā aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas paust atbalstu vēža pacientiem.


Pulksten 17.00 sāksies Rozā lentītes labdarības spēle sporta namā «Daugava» starp Latvijas sieviešu basketbola valstsvienību un Somijas sieviešu basketbola izlasi.


Uz tikšanos svētdien!MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts