Endoskopija
Esi vesels! Seko mums:

Endoskopija

Endoskopija  mūsdienīga diagnostikas metode, ar kuras palīdzību, izmantojot speciālas, optiskas ierīces, iespējams izmeklēt kuņģa un zarnu traktu (dobos orgānus).

 

Daži no brīdinājuma signāliem, kas norāda uz nepieciešamību veikt kuņģa-zarnu trakta padziļinātu izmeklēšanu, ir svara zudums, hroniskas sāpes vēderā vai zarnu traktā, hronisku sāpju izmaiņas, nesen sākušās sāpes, asiņošana, anēmija, novājēšana, dzelte, ēstgribas traucējumi, vispārējs nepārejošs nespēks un nogurums.

MFD Diagnostika veic:

Augšējo endoskopiju – gastroskopiju: barības vada, kuņģa, zarnu trakta traucējumu gadījumos (sūdzības par apgrūtinātu rīšanu, dedzināšanas sajūtu kuņģī, sāpēm vēderā, vemšanu, notievēšanu).

To veic tukšā dūšā. Pirms izmeklējuma nedrīkst ēst un dzert vismaz sešas stundas. Izmeklēšanas laikā ārsts no bojātajām vietām var paņemt audu paraugus (biopsijas) mikroskopiskai izmeklēšanai.


Apakšējo endoskopiju – kolonoskopiju: resnās zarnas izmeklēšanu. Tā ir precīza un informatīva izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību var diagnosticēt resnās un taisnās zarnas slimības:  kolītu, polipus, hemoroidus u.c. saslimšanas. Diagnozes precizēšanai ārsts var paņemt audu paraugus (biopsijas) mikroskopiskai izmeklēšanai, kā arī veikt dažādu polipu vai audzēju izņemšanu. 

 

Izmeklējumi pieejami:

MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

MFD Veselības centrā ''Pārdaugava''

MFD Veselības centrā ''Iļģuciems'' - pieejami izmeklējumi arī ar vispārējo anestēziju (maksas pakalpojums)

Veselības centrā ''Možums-1''

 


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.