Esi vesels! Seko mums:

Gastroskopija

Ezofagogastroduodenoskopija jeb FGS

 

Gastroskopija ir barības vada, kuņģa, divpadsmitpirkstu zarnas informatīva izmeklēšanas metode, kas domāta gan diagnostikai, gan ārstēšanai (asiņošanas apturēšana, svešķermeņu izņemšana, polipu noņemšana u.c.). Ar gastroskopijas palīdzību ir iespējams novērtēt kuņģa gļotādas stāvokli, kā arī paņemt materiālu tālākai izmeklēšanai.

 

Daži no brīdinājuma signāliem, kas norāda uz nepieciešamību veikt kuņģa - zarnu trakta padziļinātu izmeklēšanu ir svara zudums, hroniskas sāpes vēderā vai zarnu traktā, hronisku sāpju izmaiņas, nesen sākušās sāpes, asiņošana, anēmija, novājēšana, dzelte, ēstgribas traucējumi, vispārējs nepārejošs nespēks un nogurums. Regulāri veikt gastroskopiju ieteicams cilvēkiem, kuriem vairāki asinsradinieki slimojuši ar kuņģa vēzi un ir parādījušies kādi no minētajiem slimības simptomiem.

 

Izmeklējums pieejams:

MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

MFD Veselības centrā ''Pārdaugava''

MFD Veselības centrā ''Iļģuciems'' - pieejams izmeklējums arī ar vispārējo anestēziju (maksas pakalpojums)

Veselības centrā ''Možums-1''

42_361_362Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.