Urolgs MFD doktorātā "Ziepniekkalns"

Publicēts: 08 08 2019

MFD Doktorātā “Ziepniekkalns urologs Jurijs Fiļins veic dažāda veida uroloģiskus izmeklējumus, tajā skaitā cistoskopijas izmeklējumu. Izmeklējums tiek veikts ar fleksiblu cistoskopu, kurš nodrošina ievērojami patīkamāku procedūru pacientiem. Izmeklējums pieejams gan valsts finansēts, gan maksas.

 

Cistoskopija ir enndoskopijas veids,  urīnpūšļa izmeklēšana ar cistoskopu, diagnosticējot pārmaiņas urīnpūšļa gļotādā, urīnpūšļa anatomiju, akmeņus, audzējus, atlieku urīnu.

 

Ārsts sniedz no valsts budžeta līdzekļiem apmaksātas konsultācijas. Pacienta iemaksa 4,00 EUR. Nepieciešams ārsta nosūtījums.

Ārsts sniedz arī maksas konsultācijas.

 Papildu informācija un pieraksts:

MFD doktorāts “Ziepniekkalns”

Valdeķu iela 65, Rīga

 67676731

ziepniekkalns AT mfd DOT lv

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.