Zemūdens masāža MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 25 10 2019

  Zemūdens masāža ir unikāla procedūra, kura sevī apvieno ūdens dziedinošo spēku un masāžas relaksējošās īpašības, sniedzot mieru un baudījumu gan ķermenim, gan prātam. Patīkami siltais ūdens un masāžas strūklas ar dažādu intensitāšu amplitūdu veicina muskuļu atslābināšanos un mazina sāpes.

  Procedūras laikā pacients atrodas siltā vannā, kurā viņa ķermenis tiek masēts ar ūdens strūklu.  Pateicoties masāžas strūklas spiedienam, masāža iedarbojas arī uz dziļāk esošajiem audiem. Procedūra atslābina muskuļus un mazina sāpes. Regulējot ūdens strūklas stiprumu, masāžas ietekne var būt gan relaksējoša, gan tonizējoša.

           

Zemūdens masāža:

  • Sekmē vielmaiņas procesu paātrināšanu, kas palīdz cilvēkam kļūt slaidākam. Zemūdens masāža ir saudzīga pret audiem, siltais ūdens paplašina asinsvadus un līdz ar to aktīvāk šķīdina taukaudus. Protams, notievēšanas procesā ar masāžu vien būs par maz. Par spīti tam, ka tā tiek uzskatīta par pasīvo sportošanu, kas domāta aizņemtiem un slinkiem cilvēkiem, liela daļa sviedru tik un tā būs jāizsvīst sporta zālē, kā arī rūpīgi jāseko līdzi savai ēdienkartei.
  • Nomierina, jo siltais ūdens ļauj atslābināties muskuļiem. Šī procedūra lieliski piemērota cilvēkiem, kas nevar īsti atslābināties parastās masāžas laikā. Ūdens pelde pati par sevi ir nomierinoša, un masāža labsajūtu tikai papildina.
  • Mazina muguras sāpes un labvēlīgi iedarbojas uz locītavām un to funkcijām. Tāpēc tā tiek plaši pielietota ārstējot balsta-kustību sistēmu, muskuļu un saišu sastiepumus, osteohondrozes un traumu gadījumus.

 

Veselības centrā Iļģuciems uzsāk pieņemšanu zemūdens masāžas speciālste Svetlana Karceva, katru pirmdienu, otrdienu, trešdienu un piektdienu (pieņemšanas laiku precizēt reģistratūrā 2.stāvā vai pa talr. 67131311)

 MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts