MFD Veselības centros "Dziedniecība" un "Iļģuciems" pieņemšanu uzsāk otolaringoloģe Oksana Isankova.

Publicēts: 13 02 2024

MFD Veselības centros "Dziedniecība" un "Iļģuciems" pieņemšanu uzsāk otolaringoloģe Oksana Isankova.
 
Dr. Oksana Isankova ir otolaringoloģe, kas veic akūtu un hronisku deguna, auss un rīkles slimību diagnostiku un ārstēšanu gan pieaugušajiem, gan bērniem! 
 
Kāpēc ir vērts ieplānot vizīti pie otolaringologa?
  • Dzirdes veselība: Otolaringologs var novērtēt jūsu dzirdi, konstatēt traucējumus un piedāvāt risinājumus, lai saglabātu šo svarīgo maņu.
  • Deguna un deguna blakusdobumu veselība: hroniskas deguna blakusdobumu problēmas, alerģija vai aizlikts deguns var ietekmēt jūsu ikdienu. Otolaringologs var nodrošināt efektīvu ārstēšanu, kas uzlabos dzīves kvalitāti.
  • Rīkles un balss veselība: ja jums ir pastāvīgas kakla sāpes vai balss izmaiņas, ir pienācis laiks konsultēties ar otolaringologu. Otolaringologs var identificēt un risināt problēmas, kas ietekmē jūsu balss un rīkles veselību.
  • Miega apnoja un krākšana: Miegam ir izšķiroša nozīme mūsu labsajūtas nodrošināšanā. Ja jūs vai jūsu ģimenes loceklis cīnās ar miega apnoju vai krākšanu, otolaringologs var ieteikt efektīvus risinājumus nakts miega kvalitātei.

Pieredze, kas runā pati par sevi! Dr. Oksana Isankova specializējas:

  • Akūtu problēmu risināšanā: piedāvājot progresīvu ārstēšanu, kurā tiek pielietotas vismodernākās metodes, tostarp lāzera manipulācijas.
  • Ķirurģisku manipulāciju veikšanā: sākot no deguna starpsienas operācijām (septoplastikas) un funkcionālām endoskopiskām deguna blakusdobumu operācijām līdz deguna lūzumu korekcijai un deguna gliemežnīcu operācijām.
  • Balsenes (mikrolaringealas) operācijās: operācijās, kas uzlabo balss veselību un ļauj atbrīvoties no ilgstoša balss aizsmakuma.
  • Galvas un kakla ādas un zemādas veidojumu noņemšanā.
 
Starptautiskā pieredze:
Dr. Oksana Isankova pastāvīgi paaugstina kvalifikāciju, nepārtraukti mācoties, apmeklējot kursus, seminārus un kongresus dažādās valstīs, nodrošinot pasaules līmeņa aprūpi Latvijā!
 
Regulāras vizītes pie otolaringologa veicina vispārējo veselību un labsajūtu. Negaidiet, līdz problēma kļūst nopietna un ieplānojiet vizīti jau šodien! 
 
 
MFD Veselības centrs "Dziedniecība"
Rušonu iela 15, Rīga
67131313
dziednieciba AT mfd DOT lv
 
MFD Veselības centrs "Iļģuciems"
Buļļu iela 9, Rīga
67131311
@ mail ilguciems AT mfd DOT lv
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.