Obligātā veselības pārbaude (OVP) tagad arī MFD Veselības centrā "Zolitūde".

Publicēts: 31 08 2023

 
Kādos gadījumos veic Obligātās veselības pārbaudes (OVP)?
 
  • stājoties darba attiecībās
  • periodiski vienu reizi 1-3 gados
  • mainoties veselības kaitīgajiem darba vides faktoriem vai īpašajiem apstākļiem
  • pēc arodslimību ārsta norādījuma
  • pēc nodarbinātā pieprasījuma
  • pēc darba devēja iniciatīvas
OVP palīdz laikus novērst kaitīgo faktoru ietekmi, nepieļaujot nodarbināto saslimšanu, kā arī ļauj atklāt arodslimības, ar darbu saistītas slimības un vispārēja rakstura slimības agrīnās stadijās.
 
Vairāk informācijas par to kādos gadījumos jāveic OVP:
MFD Veselības centrs "Zolitūde"
Zolitūdes iela 34, Rīga
66102020
zolitude AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.