MFD Sieviešu veselības centru «Vita» ginekoloģe, dzemdību speciāliste Aija Tula-Rijkure par kontracepciju jauniešiem

Publicēts: 10 04 2017

Par seksualitāti un kontracepciju jauniešiem


Tendenciozi arvien biežāk speciālistiem tiek uzdots iztirzāt tēmu Jauniešu kontracepcija. Jaunieši, protams, ir; kontracepcija arīdzan eksistē, taču tādas speciālas kontracepcijas jauniešiem nav. Kontracepcija ir domāta pieaugušiem, proti, – nobriedušām personām, kas gatavas nest atbildību par to, ko dara un kas sekos pēc tam.


Spiediet uz attēla, lai izlasītu visu rakstu! 


Žurnāls «ārsts.lv», 04/2017Sieviešu veselības centrs “Vita”

Bruņinieku iela 8, Rīga

 67310270


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.