Pateicība MFD veselības grupas arodveselības nodaļai

Publicēts: 20 01 2020

2020. gada janvārī MFD Veselības grupas uzņēmums SIA “Dziedniecība” sniedza izbraukuma obligātās veselības pārbaudes pakalpojumu SIA “SCHWENK Latvija” Rīgas administrācijas darbiniekiem.

Vēlamies izteikt pateicību ārstu komandai par lielisku un profesionālu komandas darbu, laipnu un cieņpilnu attieksmi, kā arī sniegtajām rekomendācijām, kas palīdzēs mūsu darbiniekiem katram individuāli pievērst izmanību sev aktuālajiem jautājumiem veselības jomā. Darbinieki īpaši pozitīvi novērtējuši mediķu profesionalitāti, pozitīvo atmosfēru, saskarsmes vieglumu, iedziļināšanos un sniegtos ieteikumus.

Visa uzņēmuma vārdā vēlreiz pateicamies par veiksmīgo sadarbību, augsti novērtējam komandas darbu un profesionalitāti, kā arī novēlam veikt nepārtrauktus uzlabojumus iekšējos kvalitātes vadības procesos, lai mūsu sadarbība turpinātos arī nākotnē.


Ar cieņu,

SIA “SCHWENK Latvija”


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.