Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103 piedāvā plašu pakalpojumu klāstu!

Publicēts: 23 02 2024

Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103 piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:
 
  • Valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi un zobu higiēna bērniem līdz 18 gadu vecumam, nodrošinot, ka jauni smaidiņi jau no mazotnes saņem pelnīto aprūpi un uzmanību.
  • Zobu ārstēšanas iespējas, tostarp zobu plombēšana un restaurācija, kā arī endodontija (sakņu kanālu ārstēšana), lai risinātu dažādas zobu problēmas un atjaunotu jūsu smaida veselību un skaistumu.
  • Zobu higiēna kas ir orientēta uz zobu un smaganu slimību profilaksi, tai skaitā zobakmens un mīkstā zobu aplikuma noņemšanu un zobu pulēšanu, skaistam un veselīgam smaidam.
  • Zobu protezēšana trūkstošo zobu aizvietošana ar mākslīgiem, atjaunojot Jūsu smaida estētiku.
  • Zobu raušanas vai ekstrakcijas pakalpojumi tiek veikti precīzi un rūpīgi, nodrošinot komfortablu pieredzi ikvienam pacientam.
Jūsu smaids ir mūsu prioritāte, un mūsu visaptverošais zobārstniecības pakalpojumu klāsts ir izstrādāts, lai apmierinātu visas Jūsu vajadzības.
 
Ieplānojiet vizīti Zobārstniecības centrā Brīvības ielā 103 jau šodien un ļaujiet mums palīdzēt jums iegūt veselīgu, mirdzošu smaidu! 
 
Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103
Brīvības iela 103-23a, Rīga
67 37 98 89
29 24 91 65
 
Esat laipni gaidīti!
 
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.