Ultrasonogrāfijas metodes ārste MFD Iļģuciema poliklīnikā

Publicēts: 08 05 2020

MFD Iļģuciema poliklīnikā Rīgā, Buļļu ielā 7 uzsāk vēdera un mīksto audu Ultrasonogrāfijas metodes ārste Ivanda Neilande. Specializējusies arī bērnu ultrasonogrāfijā.
Ārste regulāri apmeklē Eiropas Ultasonogrāfijas un Eiropas Muskuloskeletālās radioloģijas kongresus, vairākkārt apmeklējusi Diagnostiskās radioloģijas un Pediatriskās radioloģijas kursus Open Medical Institute Zalcburgā, Austrijā sadarbībā ar Children's Hospital of Philadelphia, Weill Cornell/NYPH, Medical University of Vienna.

 

Iepriekšējs pieraksts zvanot pa tālruni 66102002 vai reģistratūrā.

 

 

Rīga, Buļļu iela 7, Latvija

 66102002

 bullu7 AT mfd DOT lv  (ja vēlaties saņemt pēc iespējas ātrāk atbildi, lūdzam rakstot, norādīt savu tālr. nr.)


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts