Vingrošana topošajām māmiņām MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 04 06 2024

Pievienojieties mums pirmdienās un ceturtdienās no 12:00-12:50 un izbaudiet īpaši izstrādātu vingrojumu programmu topošajām māmiņām! Nodarbību saturs izstrādāts ar mērķi uzlabot pašsajūtu grūtniecības laikā, gatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.
 
Lai piedalītos, nepieciešama ārsta rakstiska atļauja (nosūtījums).
 
Nodarbības notiek mazā grupā: katrā nodarbībā var piedalīties līdz 4 dalībniecēm, nodrošinot personalizētu uzmanību un komfortablu atmosfēru.
 
Ko sagaidīt:
  • Vingrojumi iegurņa elastībai - tie atvieglo diskomfortu iegurnī un muguras lejasdaļā grūtniecības laikā, kā arī palīdz sagatavoties dzemdībām, kad bērniņš virzīsies pa dzemdību kanālu.
  • Vingrojumi iegurņa pamatnes muskuļiem palīdzēs iemācīties tos sajust -  gan sasprindzināt, gan atslābināt.
  • Sēžas un gūžu muskuļu stiprināšana – pareizai stājai, kā arī, lai noturētu arvien pieaugošo ķermeņa svaru. 
  • Apgūsiet elpošanas un relaksācijas paņēmienus, kā nomierināt nervu sistēmu, uzlabot skābekļa piegādi mazulim un mazināt saspringumu ķermenī un prātā. Apgūtās elpošanas tehnikas dzemdībās palīdzēs ļauties dzemdību kontrakcijām un pārvarēt sāpes.
  • Kakla un plecu vingrojumi, kas ir īpaši noderīgi tām, kas strādā ar datoru.  Šie vingrojumi mazina saspringumu, kā arī uzlabo stāju.
  • Stiepšanās vingrojumi stājai un muguras sāpju profilaksei - būtiski veselīgas stājas saglabāšanai un muguras sāpju novēršanai grūtniecības laikā.
  • Dzemdību pozu praktiska izmēģināšana.
  • Apgūsiet pēcdzemdību vingrojumus, kas būs noderīgi pēc dzemdībām, lai atjaunotos.
Nepieciešams: ērts apģērbs (nav nepieciešami apavi).
 
Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite Zane Jansone.
 
Atrašanās vieta:
MFD Veselības centrs "Iļģuciems"
Buļļu iela 9, Rīga
Tālrunis: 67131311
E-pasts:  ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.