Jūnijā visiem datortomogrāfijas izmeklējumiem MFD Veselības centrā "Pārdaugava" atlaide -20%

Publicēts: 09 06 2023

Pateicoties klientu atsaucībai, arī jūnija mēnesī visiem datortomogrāfijas izmeklējumiem MFD Veselības centrā "Pārdaugava" atlaide -20%
 
Izmanto iespēju līdz 2023.gada 30. jūnijam!
  • ātrs pieraksts
  • jebkurai ķermeņa daļai
  • QCT metode kaulu trausluma pārbaudei
  • kvalificēti speciālisti
Izmeklējumi pieejami arī sestdienās!
 
Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67131316 vai e-pastu: pardaugava AT mfd DOT lv 
Vai elektroniski
 
Neatlieciet savu veselību uz rītdienu, savlaicīga diagnostika ir pamats veiksmīgai ārstēšanai!
 
MFD Veselības centrs “Pārdaugava”
Vienības gatve 109, Rīga
 
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.