MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pacientus pieņem fizioterapeite Viktorija Kolmakova!

Publicēts: 21 06 2024

MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pacientus pieņem fizioterapeite Viktorija Kolmakova!
 
Fizioterapeits ir ārstniecības persona, funkcionālais speciālists, kura uzdevums ir uz personu centrētas terapijas, ārstēšanas veikšana cilvēka fiziskajam ķermenim. Veicinot aktīvu personas līdzdalību procesā, tiek palīdzēts atgūt vai mazināt zaudēto funkciju, vai to kompensēt.
 
Fizioterapijas mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti, līdz ar to fizioterapeits var palīdzēt jebkura vecuma pārstāvim ar dažādām saslimšanām, kā arī profilaktiskos nolūkos.
 
Fizioterapeits veic pacienta izmeklēšanu, fiziskā un funkcionālā stāvokļa novērtēšanu, stājas un gaitas analīzi, locītavu kustību apjoma un muskuļu funkciju novērtēšanu, kā arī līdzsvara un koordinācijas testus.
 
Fizioterapeits palīdz:
  • novērst un mazināt funkcionālos ierobežojumus
  • mazināt sāpes, uzlabot locītavu mobilitāti un stabilitāti
  • mazināt muskulatūras disbalansu un nostiprināt muskulatūru
  • uzlabot kardiovaskulāro un respiratoro funkciju
  • uzlabot līdzsvaru un koordināciju
 
Par Viktoriju Kolmakovu:
 
Fizioterapeite ar 11 gadu pieredzi rehabilitācijā. Strādā ar pacientiem ar kustību balsta aparāta saslimšanām, mioskeletālajiem traucējumiem, ar sirds asinsvadu saslimšanām, pēc traumām un operācijām, kā arī pacienti pēc insulta un amputācijas.
 
Viktorijai Kolmakovai strādājot ar pacientiem, patīk iedziļināties un analizēt, kādi slēptie traucējumi izraisīja pacientam esošas disfunkcijas un sūdzības. Līdz ar to cenšās padziļināti apgūt lietišķu kinezioloģiju.
 
Praksē pielieto arī mīksto audu tehnikas ar masāžas paņēmieniem, Trigger punktu išemizāciju, teipošanu, TRX piekares sistēmu.
 
Fizioterapeite pieņem arī bērnus no 3 mēnešu līdz 1 gada vecumam. Un bērnus no 10 gadu vecuma.
 
 
 
Fizioterapeite pieņems MFD Veselības centrā "Pārdaugava"
Vienības gatve 109, Rīga
Pieteikties aicinām zvanot 67131316 vai elektroniski rakstot
pardaugava AT mfd DOT lv 
 
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.