Sertificēta fizioterapeite MFD Veselības centrā "Zolitūde"

Publicēts: 19 01 2023

MFD Veselības centrā "Zolitūde" sertificēta fizioterapeite Anna Smuļko veic pacientu funkcionālā stāvokļa izvērtēšanu un ārstēšanu pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma, izmantojot medicīniskās tehnoloģijas fizioterapijā.Izmanto:

  • FMD metodi 
  • ārstniecisko pilates
  • kinezioloģisko teipošanu
  • ārstniecisko vingrošanu
  • mīksto audu tehnikasVada ārstnieciskās vingrošanas grupas pieaugušajiem zālē.

Sniedz konsultācijas nūjošanas tehnikas pareizai apguvei.Fizioterapeite strādā ar dažāda profila pacientiem:

 

  • Neiroloģiskiem pacientiem – pēc cerebrāla insulta, pacientiem ar muguras smadzeņu šķērsbojājumiem, deformājošu mugurkaula spondilozi, starpskriemeļu disku trūcēm, radikulopātijām, multiplo sklerozi.
  • Ortopēdiskiem pacientiem – pacientiem pēc ceļa un gūžas locītavas endoprotēzešanas operācijām,pēc traumam.
  • Un kardioloģiskiem pacientiem – pēc miokarda infarkta, pēc šuntēšanas operācijām, pacientiem ar KSS diagnozēm.Konsultē un sastāda individuālo terapijas plānu un mājas vingrojumu kompleksu.

Ir pieredze arstnieciskās vingrošanas grupu vadišanā, darbā ar bērniem, un grūtniecem.

 

MFD Veselības centrs „Zolitūde”

Zolitūdes iela 34, Rīga
 66102020
 zolitude AT mfd DOT lv 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.