Gastroenterologs Jānis Alksnis: «Ja pēc vēderpriekiem nākas meklēt ārstu»

Publicēts: 17 03 2017

«Ja pēc vēderpriekiem nākas meklēt ārstu»


Tāpat kā nevar īsti pateikt, kas mežā galvenais, tā nevar pateikt – ar ko sākas veselība. Jūs iebildīsiet – PROFILAKSE! Piekrītu, bet pastāv tik daudz cilvēka vajadzību, ka, ievērojot vienus noteikumus, veidojas citi nosacījumi. Kā blondīnei, kas jautāja, vai var notievēt, peldoties visu gadu. Varbūt var, bet kur jūs esat redzējusi kārnu roni? Visu vēlreiz pārdomājot, sapratu, ka bez ēdiena uzņemšanas nekas organismā vairs nefunkcionēs – ne sirds, ne smadzenes, ne muskuļi… Viss pārstāj darboties un beidzas ar funkciju izzušanu.


Spiediet uz attēla, lai izlasītu visu rakstu!


Žurnāls «ārsts.lv», 03/2017MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9

Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67131311

ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.