MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pieņemšanas uzsāk ginekoloģe Lāsma Līdaka!

Publicēts: 01 02 2024

MFD Veselības centrā "Pārdaugava" pieņemšanas uzsāk medicīnas zinātņu doktore ginekoloģijā un dzemdniecībā Lāsma Līdaka.


Ārste papildus specializējas bērnu un jauniešu ginekoloģijā, kā arī darbā ar reto slimību pacientiem. Īpaši gaidīti bērni un pusaudži, bet ārste pieņem arī pieaugušos.

Dr. Lāsma Līdaka veic arī ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas pakalpojumus (t.sk. bērniem un zīdaiņiem). Ārste ņem uzskaitē grūtnieces pēc valsts apmaksātas (NVD) programmas.


Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti pediatrijas studiju programmā, ieguvusi ginekologa, dzemdību speciālista sertifikātu Latvijas Universitātē. Rezidentūras laikā stažējusies arī Vācijā. Rīgas Stradiņa universitātē 2022. gadā aizstāvējusi medicīnas zinātņu doktora grādu ginekoloģijā un dzemdniecībā par tēmu ,,Policistisko olnīcu sindroms pusaudzēm – starppaaudžu, ģenētiskie, dzīves kvalitātes un negausīgas ēšanas aspekti’’. Aktīvi piedalās pētniecības projektos, ir vairāku starptautiski citējamu publikāciju autore. Lektore Rīgas Stradiņa universitātē, nodrošina rezidentu apmācību. Desmit gadu pieredze darbā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.


Konsultē pacientus latviešu, krievu un angļu valodā.


Kā sagatavoties vizītei

 • Meitenēm, kuras nedzīvo dzimumdzīvi, ja iespējams, ierasties ar pilnu urīnpūsli. Šādā gadījumā ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas izmeklējums tiek veikts caur vēdera priekšējo sienu un labai vizualizācijai nepieciešams pilns urīnpūslis. Vēlams stundu pirms vizītes izdzert 700 ml -1000 ml ūdens un neapmeklēt tualeti.

 • Līdz 14 gadu vecuma sasniegšanai bērnam uz vizīti jāierodas kopā ar likumisko pārstāvi.

 • No 14 gadu vecuma informācija par izmeklējumu rezultātiem un pieņemto ārstēšanas plānu likumiskajam pārstāvim tiek sniegta pēc pacienta mutiskas piekrišanas saņemšanas.

   

  Ginekoloģe pieņems pacientes

  MFD Veselības centrā "Pārdaugava"
  Vienības gatve 109, Rīga
  Pieteikties aicinām zvanot 67131316
  vai elektroniski rakstot pardaugava AT mfd DOT lv 

 MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.