Esi vesels! Seko mums:

Alergologs

MFD Veselības grupas Alergoloģijas rezidentūras programma.

 

Vai Jūs aizrautīgi vēlaties palīdzēt pacientiem pārvarēt alerģiju un uzlabot viņu dzīves kvalitāti? Ienirstiet aizraujošajā alergoloģijas pasaulē, izmantojot MFD Veselības grupas Alergoloģijas rezidentūras programmu!

 

Par mums:
MFD Veselības grupā mūsu mērķis ir nodrošināt visaptverošu aprūpi pacientiem ar alerģijām un ar to saistītām slimībām. Mūsu alergoloģijas rezidentūras programma piedāvā unikālu iespēju specializēties šajā strauji augošajā jomā pieredzējušu mentoru vadībā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas alergoloģijas rezidentūru?

  • Specializētā apmācība: iedziļinieties alerģiju, imunoloģijas un saistīto traucējumu ārstēšanā, izmantojot strukturētu mācību programmu, kas ir pielāgota topošo alergologu vajadzībām.
  • Ekspertu mentorings: mācieties no labākiem alergologiem, kuri aizrautīgi vēlas dalīties savās zināšanās un pieredzē ar nākamās paaudzes veselības aprūpes speciālistiem.
  • Iegūstiet praktisku pieredzi dažādu alerģisku slimību diagnostikā un pārvaldībā, sākot no sezonālām alerģijām līdz pārtikas jutīgumam, daudzveidīgā pacientu grupā.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties progresīvos pētniecības projektos, kuru mērķis ir uzlabot mūsu izpratni par alerģiskām slimībām un izpētīt novatoriskas ārstēšanas iespējas.
  • Starpdisciplināra sadarbība: sadarbojieties ar kolēģiem dažādās specialitātēs, lai nodrošinātu visaptverošu aprūpi pacientiem ar sarežģītām alerģiskajām saslimšanām.

Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām veselības aprūpes speciālistus, kuri ir apņēmušies uzlabot pacientu dzīves kvalitāti. Mēs laipni aicinām kandidātus, kuriem ir kopīga ar mums aizraušanās ar izcilību pacientu aprūpē.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Speriet pirmo soli, lai kļūtu par kvalificētu alergologu un pozitīvi ietekmētu pacientu dzīvi kopā ar MFD Veselības grupu.

 

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju turpināt savu aizraušanos ar alergoloģiju un uzsākt atalgojošu karjeras ceļu ar MFD Veselības grupu.

 

Piesakieties tagad un atklājiet bezgalīgās iespējas alergoloģijas jomā! 

 

230_160_702_703Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.